• Відкрито набір дітей у 1-4 класи до міжнародної приватної школи PRIMA-SCHOOL

на 2021/22 навчальний рік

Перша міжнародна білінгвальна школа Одеси, яка навчає за двома програмами - Нова Українська Школа та Cambridge International Primary Programme (15 год/тиж)

Prima School – це школа, до якої приємно ходити маленьким учням.
    Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.
    Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
    Замість запам’ятовування фактів та визначень понять, учні набуватимуть компетентностей. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи в професійному та приватному житті.

Ми пропонуємо:

• Підтримка української програми «Нова українська школа» і атестація учнів за державним стандартом освіти.
      • Двомовне навчання і середовище (англійська і українська мови).
      • math and science (викладання английскою мовою).
      • Сучасні інтерактивні матеріали та електронні підручники (входять у вартість).
      • Щорічні іспити Cambrige English, починаючи з 1 класу.
      • Поглиблене вивчення інформатики та робототехніки; англійською мовою.
      • Школа мюзіклу, шахи, спорт та мистецтво у другій половині дня (входить у вартість).
      • Збалансоване харчування з урахуванням (за необхідності) культурних та релігійних традицій.
      • Організація харчування від компанії «Реста» (Савелій Лібкін).

Щоденне домашнє завдання відсутнє, або виконується в школі!

Кількість учнів-до 15 в класі.

Вартість навчання на 2021/22 навчальний рік

Єквівалент 500 $ у місяць, за курсом НБУ на день оплати на р/р.