• Відкрито набір дітей віком 5-6 років до міжнародної приватної школи PRIMA-SCHOOL

на 2021/22 навчальний рік

Перша міжнародна білінгвальна школа Одеси, яка навчає за двома програмами - Нова Українська Школа та Cambridge International Primary Programme (15 год/тиж)

У нульовому класі Ваша дитина познайомиться з новими друзями та разом із ними досліджуватиме навколишній світ.
    Навчиться висловлювати свої думки українською та англійською мовами.
    Дізнається про цікавий світ звуків, літер, слів та казкових книг.
    Подорожуватиме в чарівний світ математики, ознайомиться із цифрами та їх послідовністю, фігурами та їх розмірами.
    А найголовніше, в 0 класі у наших майбутніх першачків формується психологічна готовність до освітньої діяльності!

Наш 0 клас — це:

• — Двомовне навчання і середовище (англійська і українська мови рівна кількість годин).
      • — Сертифіковані педагоги з вільною англійською та українською мовами.
      • — Навички самостійної роботи і досвід публічних виступів.
      • — Проектная деятельность и работа в команде.
      • Школа мюзіклу, шахи, спорт та мистецтво у другій половині дня (входить у вартість).
      • — Збалансоване харчування з урахуванням (за необхідності) культурних та релігійних традицій.
      • — Організація харчування від компанії «Реста» (Савелій Лібкін).

Щоденне домашнє завдання відсутнє, або виконується в школі!

Кількість учнів — до 15 в класі.

Вартість навчання на 2021/22 навчальний рік

11. 000 грн. у місяць.