• PRIMA-SCHOOL

Перша міжнародна білінгвальна школа Одеси, яка навчає за двома програмами - Нова Українська Школа та Cambridge International Primary Programme (15 год/тиж)

Виховання на цінностях та педагогіка партнерства

В сучасному світі три важливі складові лягли в основу концепції педагогіки партнерства у нової української школи. Це — спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Педагогіка партнерства в умовах нової української школи передбачає спільну роботу учасників навчально-виховного процесу.
    Взаємодія батьків, вчителів та адміністрації школи, об’єднанні спільними прагненнями та цілями, є добровільними, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за підсумок.

У приватної, міжнародній школі «Prima school»

широко застосовуються методи викладання, засновані на взаємодії: соціальні, дослідницькі проекти, експерименти, ігри, групові завдання тощо. Учні залучатимуться до спільної діяльності, що сприятиме їхній соціалізації та успішному перейманню громадського вміння.
    В школі «Prima school» використовується усе найкраще з українського та світового досвіду.
    Колектив школи орієнтується на загальнолюдські цінності, зокрема морально-етичні такі як чесність, гідність справедливість, турбота та повага до себе та інших людей. Соціально-політичні: демократія, свобода, культурне різноманіття, повага до рідної мови та культури, шанобливе ставлення до довкілля, патріотизм, визнання закону, солідарність та відповідальність.

Ліцензії, сертифікати, дипломи