• Відкрито набір на вступ до Гімназіі міжнародної приватної школи PRIMA-SCHOOL

на навчальний рік 2021/2022

Підвищення зацікавленості та розвиток креативного мислення учнів через використання проектних завдань та інтерактивних технологій.

Ми пропонуємо:

STEAM навчання ( Science, Technology, Engineering, Art and Math)

STEАM – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань. STEAM-підхід дозволяє виховати в дітях гнучкість та критичне, практично орієнтоване мислення. На перший план виходить здатність вчитись та сприймати зміни, а не самі знання, які нині стають застарілими з неймовірною швидкістю.

Блочно-модульне викладання окремих дисциплін
    Здвоєні 45-хвилинні уроки дають змогу зосередити увагу учнів на щоденній підготовці двох-трьох предметів (замість шести-семи за традиційною кдасно-урочною системою). В результаті коефіцієнт корисної дії шкільного навчання зростає в кілька разів, оскільки дає змогу заглибитися у вивчення нового матеріалу (навчального модуля) на уроці та вдома, створити умови для самостійної пізнавальної діяльності кожного учня.

Проектна діяльність
    Це можливість побачити нові таланти дитини, це розвиток критичного мислення, успіх колективного дослідження та вміння презентувати свої ідеї публічно.

Фахова підготовка до ДПА

Частина предметів викладається англійською мовою в рамках підготовки до іспитів SAT.

— Студії за інтересами

Кожен учень має можливість обирати та відвідувати різні студії
    природничо-математичного, технологічного, спортивно-оздоровчого та мистецького напрямку на власний вибір та відвідувати майстер-класи, тренінги, диспути, змагання, турніри, виставки та презентації (входить у вартість).

• Комп’ютерні мережи та інформаційні системи.
      • Da Vinci club (математика та інженерія).
      • Школа мюзиклу та драми.
      • Social Media.
      • Digital Art.

Щоденне домашнє завдання відсутнє, або виконується в школі!

Кількість учнів — до 15 в класі.

Вартість навчання на 2021/22 навчальний рік

Єквівалент 550 $ у місяць, за курсом НБУ на день оплати на р/с.